Найбільший виробник часнику отримає сертифікат Global gap

7 серпня 2018 863 0
Найбільший виробник часнику отримає сертифікат Global gap
pixabay.com

В Одеській області, на кордоні з Молдовою, розвивається найбільше в країні підприємство з вирощування та переробки часнику — АгроПатріот. Амбіції у аграріїв теж серйозні — завоювати своєю продукцією світові ринки. Про це повідомляє SuperAgronom.com з посиланням на uatv.ua.

Всього за кілька років у регіоні створили сучасне підприємство, яке займається вирощуванням і переробкою часнику в промислових масштабах.

У компанії переконують — виробництво відповідає всім європейським вимогам.

«Цього року отримуємо сертифікат Global gap, у подальшому отримуємо HASP і ISO. Це нам необхідно для роботи, передусім, з іноземними покупцями», — розповідає власник компанії-виробника Ян Мишкевич.

Господарство обробляє десятки гектарів полів часнику. Після збирання врожаю його складають в величезні ящики і до осені залишають сушитися. Підприємці стверджують: склади здатні вмістити понад тисячу тонн продукції.

Компанія займається повним циклом виробництва — від селекції оздоровленого насіння й вирощування якісного часнику, до подальшої переробки та продажу. Продукцію продають в Україні, а також відправляють на експорт.

Виконано за допомогою Disqus