Фермери вимагають у Мартинюка піти у відставку

9 серпня 2018 338 0
Максим Мартинюк, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України
Kurkul.comМаксим Мартинюк, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України

Керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства України провалило державну програму фінансування фермерів з бюджету. Про це заявив на прес-конференції голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник, передає AgroPolit.com.

Так, Іван Слободяник повідомив, що станом на 7 серпня 2018 р. із виділених АПК з бюджету 6,326 млрд грн використано тільки 436,165 млн грн 1 174 сільськогосподарськими підприємствами, з яких тільки 262 фермерських господарства на суму 21,3 млн грн.

«З казначейських рахунків із 1 млрд грн (так званого фермерського мільярду) перераховано фермерам сьогодні 0 гривень. А із 1000 опитаних нами фермерів, документи на цю підтримку подали тільки 13% фермерів, з яких 11% вже отримали відмову у підтримці. Якщо до кінця року фермери використають хоча  б 10% держпідптримки, то буде дуже добре, але вже 58% — не  вірить  у державну підтримку. Загалом, це буде політичний провал керівництва Мінагрополітики. Після таких провалів міністри ідуть у відставку. Про що ми  говоримо. Якщо навіть діючого міністра немає, а тільки в.о. — Максим Мартинюк», — підкреслив голова комітету.

На уточнююче питання, кому треба іти у відставку (Тарасу Кутовому чи  в.о. міністра Максиму Мартинюку), він додав — обом. Оскільки Тарас Кутовий і так написав заяву, то іти треба й Мартинюку, вважає він і пояснює чому.

«Йому також… Він живе в іншому віртуальному просторі. І схоже., спілкується тільки зі своїми заступниками та із фермерами, які ходять по міністерству. Але головне — перестати розглядати міністерство як спосіб збагачення».   

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою