We Make Food завітав до виробничої кухні Ham.Lo

16 серпня 2018 98 0
Директор і співвласник компанії «Каро Фуд»
Kurkul.comДиректор і співвласник компанії «Каро Фуд»

У першій частині випуску We Make Food, спільного проекту Latifundist.com і ПУМБ, на прикладі компанії «Агро Плюс 2006» говорили про якість самої сировини — наскільки реально і вигідно сьогодні в свинарстві відмовитися від використання антибіотиків.

У другій частині обіцяли розповісти, як вибирають свинину для виробництва вишуканих делікатесів і які виробничі тонкощі є в цій справі.

Запрошуємо вас на виробничу кухню торгової марки Ham.Lo (Ham with Love).

Юрій Сербін і його партнер по бізнесу Сергій Чучков виробляють унікальний продукт — прошутто (шинка з окосту, натертого сіллю), який більше в нашій країні ніхто не робить.

Торгова марка Ham.Lo (Ham with Love) зареєстрована тільки в липні поточного року, але самої історії пішов четвертий рік, адже починали бізнес вони в лютому 2015 р. з партії в 30 кг українського прошутто. Зараз компанія в місяць реалізує по 1-1,4 т готової продукції. Асортимент спочатку складався з трьох найменувань, зараз же їх 12.

«Такий бізнес, як у нас, можна розпочати і з «заначки». Все приходить поступово. Спочатку у нас була оренда одного холодильника за 4-5 тис. грн/міс. і кілька тисяч йшло на сировину. Але якщо ви хочете відразу побудувати завод на 20 тис. т готової продукції, то і сума інвестицій буде значно більше», — ділиться досвідом Юрій Сербін.

Детальніше читайте за посиланням «Ham.Lo: коли економія призводить до власного виробництва»

Виконано за допомогою Disqus