BASF завершила придбання Nunhems

16 серпня 2018 92 0
BASF завершила придбання Nunhems

Компанія BASF завершила угоду з придбання усього бізнесу насіння овочів Bayer під торговою маркою Nunhems®.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Ця угода завершує придбання компанією BASF значного діапазону бізнесу і активів із загальним обсягом продажів в 2017 р. у розмірі €2,2 млрд, від яких відмовилася компанія Bayer у процесі злиття з Monsanto.

Загальна сума придбання становить €7,6 млрд, беручи до уваги певні коригування при закритті.

«Угода доповнює портфоліо BASF вже давно відомим і успішним брендом. До насіннєвого бізнесу овочів входить 24 сільськогосподарські культури і близько 2,6 тис. сортів. Він також охоплює науково-дослідну платформу і програму селекції з більш ніж 100 унікальними технологіями вирощування понад 15 сільськогосподарських культур», — наголошується в повідомленні.

Як вказується в компанії, придбання зміцнює позиції насіннєвого бізнесу і доповнює портфель сільськогосподарських рішень, який включає насіннєвий бізнес, хімічний і біологічний захист рослин, систему догляду за ґрунтами, технології боротьби зі шкідниками і платформу цифрового землеробства.

Нагадаємо, що BASF завершила операцію з придбання частин бізнесу і активів компанії Bayer. Ця транзакція відкриває новий сегмент бізнесу насіння, неселективних гербіцидів і нематоцидних протруйників для компанії BASF.

Виконано за допомогою Disqus

- 10° ... - 13°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

78%