Гройсман і Мартинюк «удосконалили» порядок розподілу дотацій фермерам

26 серпня 2018 254 0
Ферма
Ферма

Кабінет міністрів України у середу 22 серпня вніс зміни до порядку використання коштів за бюджетною програмою «Державна підтримка галузі тваринництва», пише Аgropolit.com із посиланням на прес-службу Міністерства аграрної політики і продовольства.

Зміни в порядку розподілу бюджетних дотацій для аграріїв полягають у наступному:

  • відшкодування витрат, профінансованих за рахунок банківських кредитів, здійснюватимуть без урахування ПДВ
  • період отримання кредитів починається із 2018 року
  • цільове використання за напрямом компенсації вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів – відповідно до проектно-кошторисної документації, у тому числі обладнання
  • спеціальна бюджетна дотація за утримання корів надається суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками цих корів.

Також буде забезпечено створення рівних умов для можливості отримання державної підтримки сільгосптоваровиробниками (як для тих хто купує українську спермопродукцію, так і для тих хто купує сперму іноземного походження).

Нагадаємо, раніше на прес-конференції, яка пройшла в четвер 9 серпня у прес-центрі «Інтерфакс Україна», голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник заявив, що КМУ разом із Міністерством аграрної політики та продовольства України фактично провалили програму державної підтримки фермерів на 2018 рік.

Виконано за допомогою Disqus