BASF буде займатись насінництвом пшениці та ріпаку

27 серпня 2018 110 0
Керівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу Діма Тіберіу і старший віце-президент компанії BASF Лівіо Тедескі
Kurkul.comКерівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу Діма Тіберіу і старший віце-президент компанії BASF Лівіо Тедескі

Компанія BASF розширює сферу діяльності та збільшує на ринку частку насіння таких культур, як пшениця та ріпак. Зокрема, у 2023-2025 роках планує вивести на ринок нові гібриди пшениці.

Про це повідомив керівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу Діма Тіберіу, під час прес-конференції, на якій представники компанії розповіли про остаточні деталі угоди з придбання активів Bayer, інтеграцію нового бізнесу у компанію BASF та те, як це вплине на діяльність компанії BASF на українському агроринку.

«У нас хороші новини про розвиток ринку насіння пшениці. Ми викупили науково-дослідний центр в с. Центральне, розташований недалеко від Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України. У нашому новому дослідницькому центрі є повноцінний відділ з виробництва та селекції сортів пшениці та виведення її гібридів, створений Bayer за найвищими стандартами, який введений в експлуатацію весною цього року. На даний момент ми невеликими партіями виводимо на ринок один сорт пшениці. На наступний рік ми плануємо випустити ще 2 нових сорти. Кінцева ж мета селекціонерів підрозділу насіння — створювати гібриди пшениці. Ми на це покладаємо великі надії. Гібриди пшениці плануємо вивести в продаж десь в 2023-2025 рр.», — розповів Діма Тіберіу.

Зараз в насіннєвому центрі працює команда висококваліфікованих професіоналів. Всі мають великий досвід роботи і високу мотивацію.

«Ми придбали нові активи в області насіння. У цьому сегменті компанія BASF раніше не вела бізнес, тому спочатку частка ринку насіннєвого бізнесу буде такою ж, як була при Bayer. Але ми збираємося збільшити нашу частку в бізнесі по гербіцидах, де глобальна позиція BASF посилюється частиною неселективних гербіцидів. Ми сподіваємося, що дуже скоро ми зможемо реалізувати потенціал такого об'єднаного ефекту і на деяких ключових культурах. Тим самим збільшити частку на ринку насіння цих культур. Пшениця і ріпак — одні з цих культур», — додав старший віце-президент компанії BASF Лівіо Тедескі.

Виконано за допомогою Disqus