BASF буде розвивати та впроваджувати цифрову платформу xarvio™

27 серпня 2018 107 0
Керівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу Діма Тіберіу і старший віце-президент компанії BASF Лівіо Тедескі
Kurkul.comКерівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу Діма Тіберіу і старший віце-президент компанії BASF Лівіо Тедескі

Компанія BASF придбала цифрову платформу xarvio™, що розроблялася Bayer протягом останніх кількох років. У планах BASF розвивати та впроваджувати цей інструмент управління агробізнесом.

Комплексна платформа для цифрового землеробства під брендом xarvio™, розроблена Bayer, була придбана компанією BASF разом з частиною інших активів.

«Ми повністю викупили цю платформу і дуже пишаємося тим, що Україна — одна з 8 країн світу, де є подібна платформа. Це показує значення українського сільського господарства у всьому світі», — зазначив керівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу Діма Тіберіу.

Про застосування та перспективи нового цифрового сервісу для аграріїв розповів також старший віце-президент компанії BASF Лівіо Тедескі.

«Цифрова платформа від Bayer xarvio™, яка тепер належить BASF, зосереджена на розробці довгострокової бізнес-моделі на основі цифрових інструментів. Цікаво, що нові технології орієнтовані на великі компанії, де є дуже великі статті витрат, пов'язані з управлінням господарством. Xarvio™ може підтримувати прийняття рішень, покращуючи фінансовий і агроекономічний стан агрокомпанії», — зауважив старший віце-президент.

Також він розповів, що чіткою тенденцією у розвитку сільського господарства є комплексний підхід до управління виробництвом: концентрація не тільки на захисті рослин, а й на виробництві певного врожаю з гектара при використанні певних технологій. Тож компанія має намір розвиватися одразу у кількох сферах: хімічний захист рослин, біологічний захист, застосування цифрових технологій і виробництво насіння.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 3°

Вітер

3.9м/с

Опади

8.3мм

Вологість

82%