На тернопільському свинокомплексі встановили високоефективний фільтр

23 вересня 2015 101 0
На тернопільському свинокомплексі встановили високоефективний фільтр
АгропродсервісНа тернопільському свинокомплексі встановили високоефективний фільтр

У підприємстві «Агро-Ланівці» (Тернопільська область), на репродукторі свинокомплексу, виготовили і змонтували унікальний фільтр, який передбачає чотири ступені очищення повітря, сказав керівник екологічної служби «Агропродсервісу» Андрій Боліновський, пише прес-служба корпорації «Агропродсервіс».

За його словами, перші два з них – мають систему пилозахисту і об’ємного зрошування викидів від виробничої діяльності, через відповідні гребінки, із соплами подачі спеціального розчину у венткороби. Третій і четвертий ступені забезпечують не лише систему об’ємного зрошування, а й біологічне очищення повітря на крупнодисперсному завантаженні.

«Проведене тестування у режимах: діюча вентиляція, нова вентиляція, нова плюс діюча вентиляція підтвердило високу ефективність очищення. Запахів повітря на виході з фільтра не виявлено. Лабораторні аналізи СЕС засвідчують, що вже перший ступінь забезпечує очищення аміаку на 90% — із 12 мг/м куб до 1,2 мг/м куб, сірководню — із 1,2 мг/м куб до 0 мг/м куб», ˜— зазначив він.

Також додав, що аналізи та випробування фільтра проводились у найбільш несприятливих умовах – найспекотнішу пору нинішнього року.

«Тваринницький комплекс складається з окремих виробничих приміщень, тут встановлюють принципово нову і значно потужнішу вентиляцію на кожному з них або на два корпуси, у залежності від їх розміщення та параметрів вентиляції. Сам фільтр буде запущений після остаточного завершення його технологічного налаштуваняя, модернізації вентиляції та навчання обслуговуючого персоналу», — пише сайт.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою