Українські с/г виробники програють іноземним колегам через проблеми з логістикою — Кулик

269
0
Вантажівка
Вантажівка

В Україні треба стимулювати розвиток надійної та розгалудженої системи логістики. Ті оператори ринку, що працюють сьогодні в нашій державі, не можуть повною мірою забезпечити потреби сільгоспвиробників щодо швидкого перевезення виробленої продукції в межах України та за кордоном.

Через це, наприклад, вітчизняні садівники не можуть налагодити стабільне постачання своєї продукції в торгівельні мережі ЄС, а відтак недоотримують бажаних прибутків.

Про це в ексклюзивному коментарі Kurkul.com розповів засновник стартапу FreshBot і консультант з експорту компанії Vinaigrette LLC Максим Кулик.

«Якщо мені вдається найняти 3-4 українські вантажівки для транспортування яблук чи іншої продукції в Європу, то це вже успіх. Поки що мало компаній Україні можуть стабільно надавати послуги транспортування в потрібних нашим виробникам масштабах. Якщо звертаємося до європейських логістичних компаній, то, ясна річ, за свої послуги вони просять оплату на €30-40% вищу, ніж українські», — розповідає Максим Кулик.

Експерт також додав, що українським транспортним компаніям найближчим часом варто звернути особливу увагу та належним чином відреагувати на потреби українського ринку сільгоспвиробництва.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus