У Японії створили безпілотник для допомоги літнім фермерам

6 вересня 2018 51 0
У Японії створили безпілотник для допомоги літнім фермерам
Kurkul.com

Новий безпілотний літальний апарат, який може виконувати завдання, замінюючи працю людини протягом останніх декількох місяців тестували в одному з регіонів Японії. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на agrarii-razom.com.ua.

Розробники сільськогосподарського БПЛА стверджують, що пристрій призначений для надання високотехнологічної допомоги сільським громадам, які відчувають брак робочої сили, коли молоді люди їдуть в міста.

Безпілотник під назвою Nile-T18 здатен вносити пестициди і добрива на рисове поле приблизно за 15 хв., в той час як аналогічна важка ручна робота займе понад годину.

«Оскільки ми стикаємося з браком фермерів наступного покоління, наша місія придумати нові ідеї для підвищення продуктивності і доходів фермерів коштом впровадження передових технологій, таких як дрони. Середній вік фермерів в Томе — 67-68 років, і у них залишилося для занять сільським господарством років 5. Але річ в тому, що тіло ламається раніше, ніж трактор», — говорить голова місцевого сільськогосподарського кооперативу Сакакибара.

Дрон Nile-T18 коштує близько $36,1 тис., що майже в 4 рази дешевше великого радіокерованого коптера.

Nile-T18 був розроблений компанією Nileworks Inc і протестований у співпраці з JA Miyagi Tome та торговим домом Sumitomo Corp. Дроном можна управляти за допомогою iPad і працювати з програмним забезпеченням для комп'ютера, яке просте і доступне в експлуатації.

Виконано за допомогою Disqus