День поля Бізон-Тех на Хмельниччині показав ефективність комплексного підходу до вирощування соняшнику та кукурудзи

17 вересня 2018 99 0
День поля Бізон-Тех на Хмельниччині показав ефективність комплексного підходу до вирощування соняшнику та кукурудзи
Kurkul.com

14 вересня на Хмельниччині, на базі дослідного поля ТОВ «Лампка Агро», відбувся День поля. Його організувала компанія «Бізон-Тех» разом зі своїми партнерами — Океан Інвест, «Лімагрейн Україна» та AgroVit.

Аграріям із декількох областей Центру та Заходу України було представлено 56 дослідних ділянок кукурудзи, соняшнику та сої, як зразки комплексного технологічного підходу до виробництва.

За словами комерційного директора компанії «Бізон-Тех» Олексія Берднікова, основною метою події було показати, як працюють технології. А також створити майданчик для спілкування між експертами та аграріями для обміну думками, щоб вислухати побажання і запити нинішніх і майбутніх клієнтів.

«Сьогодні ми хотіли показати найбільш підходящі для регіону гібриди кукурудзи та соняшнику одного з наших постачальників — компанії «Лімагрейн-Україна». А також продемонструвати новітні технології із захисту цих культур, які пропонує компанія Океан Інвест. І що не менш важливо — донести до аграріїв думку, що одним із найважливіших чинників, який може забезпечити високу врожайність, є живлення рослин», — зазначив Олексій Бердніков у коментарі для SuperAgronom.com.

Саме на живленні наголосив і заступник виконавчого директора компанії «Бізон-Тех» Калін Цуркан. Він нагадав, що основою системи живлення є баланс поживних речовин. І підкреслив, що в цій системі фосфор та сірка відіграють не меншу роль, ніж азот.

Яких результатів можна досягти, якщо у технології вирощування врахувати усі перелічені чинники, учасники Дня поля переконалися безпосередньо під час огляду дослідних ділянок. Які, за оцінкою опитаних аграріїв, виглядали дуже добре і на професійний погляд мали чималий потенціал для високого врожаю.

Виконано за допомогою Disqus