День поля від компаніх Бізон-Тех у Запорізькій області

У с. Гусарка Більмакского району Запорізької області 3 липня пройшов День поля. Організаторами заходу вже вдруге виступила компанія «Бізон-Тех». На базі «Алоінс-Агро» (LANDFORT) були представлені нові технології захисту і інноваційні досягнення в галузі селекції соняшнику.

Близько 100 сільгоспвиробників з Дніпропетровської та Запорізької областей на демополі змогли побачити роботу засобів захисту рослин від компанії Океан Інвест. Варто сказати, що холдинг LANDFORT останні кілька років активно використовується пост-патентну агрохімію компанії. Регіональний менеджер «Океан Інвест» Євген Зобнєв розповів, що кожного року компанія збільшує свій асортимент і обсяг продукції на 20%. Зараз в їх лінійці 28 препаратів. Але ця кількість з кожним роком має збільшуватися на 3-4 позиції.

«Лінійка, яка є в портфоліо, дозволяє закрити повністю систему захисту рослин різних культур, в тому числі соняшнику. Ці препарати дозволять виростити і отримати гідний урожай на полях саме південного регіону», — додав менеджер компанії.

Выполнено с помощью Disqus
 

Блоги

Спецпроект

Фото

Відео

Новини