Claas запускає виробництво лінійки тракторів Axion 900

20 вересня 2018 111 0
Трактор Claas Axion 900
Traktorist.uaТрактор Claas Axion 900

Компанія Claas збільшила потужність, вдосконалила безступінчасту трансмісію Cmatic та вперше пропонує на вибір дві операційні системи в новій лінійці тракторів Axion 900. Ці чотири моделі мають максимальну потужність від 242 кВт до 332 кВт (325-445 к.с.) та оснащені перевіреним шестициліндровим двигуном FPT Cursor 9 ємністю 8,7 л. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на farmweekly.com.au.

Двигун з стандартом Tier 4 має новий турбокомпресор зі змінною геометрією, який забезпечує оптимальний тиск наддувного повітря, відповідно до навантаження і частоти обертів двигуна. Ще більшої економії палива вдається досягти завдяки автоматичному зниженню частоти обертів холостого ходу з 800 до 600 об/хв у нерухомому стані.

В ECO-режимі до 95% максимальної потужності двигуна передається на ВВП, незважаючи на знижену частоту обертів двигуна, дозволяючи використовувати важке обладнання при низьких обертах двигуна.

Всі моделі оснащені оновленою трансмісією ZF Terramatic, що відповідає більшій потужності цих тракторів. Всі моделі можуть бути оснащені новою інформаційною системою Claas CIS+ або електронною бортовою інформаційною системою Claas Cebis.

Перша система має 178-міліметровий кольоровий дисплей CIS, встановлений на стійці А і багатофункціональний підлокотник з вмонтованим чотирьохпозиційним важелем управління Electropilot та важелем управління Drivestick.

Оновлена операційна система Cebis має новий 300-міліметровий сенсорний дисплей та ергономічний підлокітник з вмонтованим багатофункціональним важелем управління Cmotion.

Заводські системи віддаленого моніторингу GPS-керування та телематики доступні на всіх моделях у всіх конфігураціях.

Всі трактори Axion 900 оснащені гідравлікою з датчиком навантаження продуктивністю 150 або 220 л/хв та важелями звільнення усіх гідравлічних з’єднань ззаду.

В системі Cebis водій може призначити пріоритети для будь-якого з восьми золотникових клапанів. Всі моделі Axion 900 оснащені універсальною (ISO500) опорою зчіпного пристроя та шестипозиційним регульованим дишлом.

Серед інших опцій до 20 робочих та дорожніх LED-фар, дзеркала з широким кутом огляду з двома окремо регульованими полями огляду, пневматичне з’єднання, встановлене біля сходів зліва, а також знімний ящик для інструментів з телескопічними направляючими.

Виконано за допомогою Disqus