Комбайн Claas одночасно встановив два рекорди Гіннеса

30 листопада 2018 182 0
Комбайн Claas одночасно встановив два рекорди Гіннеса
Traktorist.ua

Американська родинна ферма Stewart Farms одночасно побила два світових рекорди Гіннеса зі збирання урожаю зерна з комбайном Claas Lexion 760 Terra Trac. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на офіційний сайт Сlaas.

За 12 годин аграріям вдалося зібрати 1 620 т кукурудзи та 1 111 т кукурудзи за 8 годин. Ці два рекорди були одночасно встановлені за допомогою Claas Lexion 760 з напівтрековим шасі Terra Trac.

Ще у 2010 р. Claas Lexion добився рекорду по збиранню кукурудзи протягом 10 годин з показником 1 300 т. Але за цей час Lexion 760 був модернізований: збільшена потужність, установлений більший зерновий резервуар та ефективніша система охолодження. Також у механізатора з’явився доступ до систем автоматичного регулювання Сemos Automatic і Cruise Pilot, яка допомагає оптимізувати продуктивність молотилки.

Також змінилися вимоги для встановлення рекордів Гіннеса: наразі у правилах передбачено 8 та 12 годин для збору записів. Тому команда націлилася на обидва показники.

Lexion 760 Terra Trac був оснащений 16-рядною жаткою для збору зерна. Умови роботи були не ідеальними, адже напередодні був дощ, тому перший напівпричеп працював при вологості ґрунту 17-18%. Це стало важливою проблемою для забезпечення вантажівок, які повинні вивозити зібране зерно.

В ході побиття рекорду Lexion 760 Terra Trac досяг показника 135 т/год. Вантажівки заповнювалися кожні 12 хвилин.

Виконано за допомогою Disqus