Виробники часнику активно шукають нові ринки збуту — огляд цін на овочі

25 вересня 2018 389 0
Виробники часнику активно шукають нові ринки збуту — огляд цін на овочі
pixabay.com

Kurkul.com разом з FreshBot продовжують слідкувати за змінами цін на ринку овочів та фруктів.

Часник

Внутрішній ринок в Україні не балує ціною ні фермерів, ні оптові компанії. Тільки супермаркети, користуючись збоєм в погоді, підняли ціни на 3-6% і на сьогодні в магазинах потрібно викласти 50-52грн/кг, але це при тому, що супермаркети вкладають дорогу логістику і свій маркетинг.

Виробники часнику активно шукають нові ринки збуту своєї продукції, вкладаючи гроші в маркетинг і доопрацювання часнику.

У той же час на експортних ринках, куди звернені погляди українських експортерів, показують завидну стабільність. На Туманному Альбіоні покупці платять за кг часнику (переважно Іспанського або власного виробництва) близько $3, у Європі цінник не нижче. Бельгія на оптові партії — $2,5 грн/кг.

Лідером серед цін на часник став Сінгапур, де за 1 кг потрібно було викласти $5,45/кг.

Цибуля

Паніка триває ... Погода вносить свої корективи і підігріває інтерес експортерів та іноземних закупівельників.

В Україні ціна продовжує бити рекорди і станом на 24 вересня середня реалізаційна ціна в мережах супермаркетів досягла позначки більш 10 грн/кг, що вже дорожче на 15-20%, ніж минулого тижня.

Активність проявляється з боку не тільки закупівельників і імпортерів з країн ЄС, а й Азіатського регіону. Експорт в ці регіони вже почався, що сприяє тільки зміцненню впевненості фермерів на вдалий сезон.

Продовжуйте стежити за цінами з Kurkul.com та FreshBot.

Завантажити додаток можна за посиланнями: Appstore та Google Play.

Виконано за допомогою Disqus