Реклама

На Миколаївщині уклали 15 аграрних розписок

26 вересня 2018 110 0
На Миколаївщині уклали 15 аграрних розписок
Kurkul.com

Таким видом кредитування як аграрні розписки, вже скористалися 8 агропідприємств та одна фізична особа із 8 районів Миколаївської області. Всього в області укладено 15 аграрних розписок на загальну суму 20,3 млн грн. Про це повідомила прес-служба Миколаївської ОДА.

Миколаївська область є першою в південному регіоні та п’ятою в Україні, яка в жовтні 2016 р. приєдналася до пілотного проекту, що здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією IFC.

Так, у Миколаєві 25 вересня відбувся тренінг для регіональних представників дистриб’юторських компаній за участі представників департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

«Проведений захід буде сприяти розширенню кола кредиторів де поряд із банками та фінансовими установами, постачальниками насіння, добрив, засобів захисту рослин, паливно-мастильних матеріалів, с/г техніки, до кредитування долучаються виконавці робіт та послуг, трейдери, переробні підприємства», — ідеться в повідомленні.

Використовуючи аграрні розписки агровиробник може отримати від кредитора товари, роботи, послуги для забезпечення результатів свого виробництва. 

Виконано за допомогою Disqus