На Хмельниччині відкрили одразу дві сімейні молочні ферми

30 вересня 2018 1529 0
Відкриття сімейної молочної ферми
www.adm-km.gov.uaВідкриття сімейної молочної ферми

У середу 19 вересня Ізяславському районі на Хмельниччині урочисто відкрили сімейні молочні ферми «Світанок» у господарстві Тетяни та Михайла Юрчуків у селі Топори (Топорівська сільська рада) та «Лісова пісня» у господарстві Бориса та Ірини Гуменюків в селі Покощівка (Михнівська сільська рада).

Про це інформує Хмельницька ОДА.

Для функціонування сімейної молочної ферми «Світанок» було збудовано новий корівник, а для сімейної молочної ферми «Лісова пісня» проведено модернізацію старого приміщення.

Для обох ферм також було придбано сучасне обладнання: доїльний апарат світового лідера обладнання для молочного тваринництва, холодильне обладнання для охолодження та зберігання молока.  

Кредитні кошти за сприяння кластеру «Натуральне молоко» надало ТзОВ «УкрМілкІнвест»,яке у цій справі виступило інвестором та рівноправним із фермерами партнером по бізнесу.  Крім того за кредитні кошти ТОВ «УкрМілкІнвест» господарями було придбані молочні корови: родина Юрчук до власних 9 придбала ще 7 корів, а родина Гуменюк — до власних 5 придбала ще 6 корів.

Важливе питання для будь-якого виробничого бізнесу – реалізація продукції. Сімейна молочна ферма — це вигідний збут молока. У цьому для сімейних молочних ферм у межах проекту передбачене суттєве сприяння. Зокрема ТОВ «УкрМілкІнвест» за кожну вироблену літру молока у сімейній молочній фермі до середньої в регіоні ціни за літр молока доплачує в середньому ще майже одну гривню, якщо будуть дотримані параметри якості молока. Компанія планує щоденно отримувати не менше 150 л молока від сімейної ферми.

Як відомо, корова має пити від 80 до 120 літрів води на день, – для цього у нових корівниках встановлено спеціальні поїлки. А замість жолобів, які використовували у корівниках раніше, є кормовий стіл. Також у корів є резинові килимки, щоб їм не було холодно спати.

Виконано за допомогою Disqus