Спецрежим повинен працювати — Клименко

25 вересня 2015 81 0
Спецрежим повинен працювати — Клименко
Ukranews.comСпецрежим повинен працювати — Клименко

Спецрежим — це приблизно 22 млрд грн, які «втрачає» бюджет, вважає президент «Української зернової асоціації» Володимир Клименко.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він відреагував на статтю завідувача відділом податково-бюджетної політики Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», кандидата економічних наук Леоніда Тулуша про скасування спецрежиму ПДВ для аграріїв.

«Якщо його прибрати і відновити відшкодування ПДВ експортерам зерна, у бюджет треба закласти 22 млрд грн і відшкодовувати їх, знову ж, експортерам зерна. Тобто, від такої операції шуму багато, а користі для бюджету нуль! 22 млрд грн заберуть і 22 млрд грн треба відшкодовувати! Може, прикол у тому, що відшкодовувати ніхто не збирається, як це було раніше? Може, знову комусь хочеться зайнятися збільшенням корупції?! Але тоді це навіть не прикол — це обман! У Мінфіні це розуміють?» — пише Володимир Клименко.

Він додає, що борги бізнесу з ПДВ та переплачені податки на прибуток вже сьогодні становлять 47 млрд грн.

«Коли їх віддадуть? Може, Мінфін розповість? Думаю, аграрії повинні вимагати виконання коаліційної угоди. Спецрежим повинен працювати. Досить знущатися над виробниками. Усі асоціації АПК про це заявили. І повинні стояти на своєму. Пропоную оформити Петицію Президенту і ще раз усім асоціаціям АПК звернутися до прем'єра, Президента і МВФ», — стверджує експерт.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою