Найбільша аграрна криза в історії Індії — фермери пішли з барикад

4 жовтня 2018 388 0
Найбільша аграрна криза в історії Індії — фермери пішли з барикад
ndtv.com

Фермери завершили десятиденний протест у столиці Індії, Нью-Делі, який почався через підвищення податків для фермерів. Сільгоспвиробникам та владі вдалося досягти компромісів. Уряд погодився на 7 із 11 вимог протестуючих. Про це повідомляє ndtv.com.

Близько 30 тис. фермерів з усієї країни з’їхалися до столиці на протест. Багато з них добиралися до Делі на с/г техніці.

Мітинг розпочався 23 вересня. На підході до столиці поліція зупинила розгніваних мітингувальників. Вони намагалися прорватися через бар’єри до міста. Багато протестувальників та полісменів дістали поранення.

Міністр сільського господарства та благополуччя фермерів Гайендра Сінгх Шехават повідомив, що після перемовин з лідером фермерського повстання їм вдалося досягти компромісу.

«Ми обговорили 11 пунктів. Влада погодилася на 7, та не погодилася на інші. Вони сказали, що вони обговорять ці вимоги та повернуться до нас», — зазначив представник Союзу Бхаратії Кісан Юдхвір Сінгх.

Фермери, які мирно рухалися містом, щоб зареєструвати свій протест, піддавалася нападам з боку опозиціонерів.

Проте на підтримку фермерів постало багато чиновників. Серед них Головний міністр Делі (голова Ради міністрів Національної столичної території Делі, голова її виконавчої влади) Арвінд Кеджрівал, колишній Головний міністр штату Уттар-Прадеш Ахілеш Ядав.

«Ця влада не виконала обіцянки, надані фермерам, тому це нормально, що фермери протестують. МИ повністю підтримуємо фермерів», — наголосив Ахілеш Ядав.

Як зазначає лідер комуністичної партії Сітарам Єчурі, такої кризи у фермерстві не було з часів незалежності Індії.

«Замість того, щоб полегшити життя фермерам, вони загострюють кризу», — підкреслив очільник партії.

Фермери говорять, що вони лише хочуть отримати те, на що заслуговують.

Виконано за допомогою Disqus