До екс-замміністра прийшли з обшуками через діяльність у Мінагрополітики

10 жовтня 2018 276 0
Андрій Дикун, голова ВАР
Latifundist.comАндрій Дикун, голова ВАР

У помешканні родичів екс-заступника міністра аграрної політики та продовольства України Андрія Дикуна в Умані пройшов обшук. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Мені зателефонували мої родичі перелякані у сльозах і повідомили про те, що відбуваються обшуки згідно рішення Печерського районного суду міста Києва», — повідомив Андрій Дикун.

За його словами, обшуки проводили 25 старших слідчих із 7 областей України.

«Чому вони це роблять мені важко сказати, вони намагаються прив’язати це до моєї діяльності у міністерстві у 2014 р., що вони шукають мені також не відомо. Але цілком очевидним є те, що це тиск на громадську організацію, яка сьогодні має активну позицію у захисті своїх членів у питанні рейдерства, має жорстку позицію по державному бюджету у питанні аграрної підтримки», — відзначив він.

Як повідомив адвокат голови ВАР Дмитро Лошаков, обшуки пройшли в рамках кримінальної справи за фактом укладення договору на спільний обробіток землі ще у 2014 р., коли Андрій Дикун займав посаду заступника міністра в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

«Але ще в травні місяці по цій справі Дикуном були надані вичерпні покази, що вони хотіли знайти в жовтні не зрозуміло. Тому на мій погляд цей обшук — це просто привід, щоб тиснути на конкретну людину», — відзначив адвокат.

Як стверджує джерело AgroPolit.com у владі, ситуація з Андрієм Дикуном — це результат активізації його діяльності з опозиційною «Батьківщиною».

Нагадаємо, нещодавно на презентації у столиці «Нового економічного курсу» саме він презентував бачення аграріїв по ситуації в галузі і пройшовся з критикою ряду реформ у АПК. Крім того, раніше ВАР та ряд інших аграрних асоціацій підписали меморандум про політичну співпрацю з «Батьківщиною».

«Це йому прилетіла відповідь на роботу з «Батьківщино», а разом — і попередження іншим аграрним асоціаціям, щоб туди не рипались», — говорить джерело.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 3°

Вітер

4.3м/с

Опади

6.8мм

Вологість

68%