Polytron презентував присадку для моторних мастил, що знижує зношування механізмів

18 жовтня 2018 104 0
Polytron презентував присадку для моторних мастил, що знижує зношування механізмів

Компанія «Політрон Україна» презентувала нові технологічні присадки для масла Polytron, які збільшують термін роботи механізмів в середньому в чотири рази. Наразі їх декілька видів: для моторного та трансмісійного масла, і консистентної змазки. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Демонстрацію роботи новинки провів директор компанії Олег Лембік.

Для детального розгляду якісних властивостей технологічної присадки Polytron фахівець використав стандартну машинку тертя. Метою презентації було порівняти мастило з присадкою Polytron із мастилом без присадок. У ході експерименту стало наочно зрозуміло, що додавання продукту Polytron до мастила знижує тертя, зменшує зношування механізмів, дозволяє їм продовжувати роботу навіть після потрапляння пилу та води.

«За допомогою цієї присадки менше стираються підшипники і тому вони можуть довше працювати, навіть при умові, якщо в масло потрапляє вода і земля. Це актуально для важкої імпортної сільгосптехніки та зерновозів, особливо під час польових робіт, коли поломка суттєво впливає на результат роботи»  — розповідає директор компанії Polytron Олег Лембік.

Використання добавки суттєво економить гроші, адже вона обходиться набагато дешевше, ніж заміна деталей після простою. 

Добавка до палива Polytron покращує роботу паливного насосу високого тиску, який при поломці важко ремонтувати.

«Технологічна присадка для моторних мастил Polytron — це новий продукт в Україні. Він має дійсно фантастичні, унікальні властивості. За його участю процес тертя відбувається зовсім по-іншому, Polytron підсилює змащувальні властивості мастила», — говорить Олег Лембік.

Виконано за допомогою Disqus