Фермер влаштував стрілянину через урожай

28 вересня 2015 110 0
Фермер улаштував стрілянину через урожай
Latifundist.comФермер улаштував стрілянину через урожай

На одному з полів Конотопського району (Сумська область) аграрії не поділили урожай, пише прес-служба управління Міністерства внутрішніх справ України у Сумській області.

Як зазначається у повідомленні, у чергову частину міліції надійшло кілька повідомлень про те, що на одному з полів, поблизу села Соснівка, виникла конфліктна ситуація між двома агрофірмами, під час якої власник однієї з них вистрілив у повітря з вогнепальної зброї.

«На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Конотопського міськвідділу міліції. Правоохоронці з'ясували, що представники однієї агрофірми, які стверджували, що нібито є власниками поля, засадженого кукурудзою, намагалися зібрати врожай. Однак місцевий аграрій став відстоювати свої права на кукурудзу, залучаючи до цього місцевих селян і прихопивши з собою вогнепальну зброю», — пише сайт.

Уже через кілька хвилин, під час словесної перепалки, він її застосував, зробивши у повітря один постріл, йдеться у матеріалі.

«На вимогу співробітників міліції заспокоїтися і припинити протиправні дії, чоловік сів у своє авто і поїхав», — зазначає прес-служба.

Також додається, що подія занесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, учинене із застосуванням вогнепальної зброї). Слідчі дії тривають.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою