Виробники картоплі відмовляються від її реалізації за поточними цінами

7 листопада 2018 241 0
Виробники картоплі відмовляються від її реалізації за поточними цінами
pixabay.com

Картопля є найменш затребуваною позицією на українському ринку овочів борщового набору. Ціни на неї залишаються відносно стабільними з початку осені. Так, виробники відмовляються продавати продукцію за нинішніми цінами. Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Нагадаємо, ЄС не купуватиме українську картоплю для експорту в Африку. Продукція не відповідає вимогам африканських покупців

Наразі великі гуртові партії картоплі на ринку України надходять у продаж по 2,5-4 грн/кг ($0,09-0,14 за кг) в залежності від якості і інших умов. Уникати цінової стабільності в умовах невисоких темпів збуту продавцям вдається, перш за все за рахунок того, що в продаж надходить, як правило, картопля невисокої якості. У той же час, більшість власників якісної продукції відмовляються від реалізації за поточними цінами.

При цьому комерційні виробники, посилаючись на брак картоплі високої якості в дрібних господарствах і господарствах населення, планують почати продажі не раніше початку зими, коли, за розрахунками, ця категорія продавців піде з ринку.

Ціни на картоплю фактично відповідають минулорічному їх рівню, не зважаючи на те, що за даними Держстату, її валовий збір у цьому сезоні перевищив минулорічні показники.

Виконано за допомогою Disqus