Мінагрополітики ігнорує потреби фермерів при формуванні держпідтримки

7 листопада 2018 91 0
Мінагрополітики ігнорує потреби фермерів при формуванні держпідтримки
АгроПравда

Мінагрополітики та керівництво Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) щороку допускає одні й ті ж самі помилки при формуванні державної підтримки для фермерів. Вони зовсім не дослухаються до пропозицій та потреб самих фермерів. Про це заявив голова Полтавської Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Василь Бурлака, передає agronews.ua.

«Проблеми сьогодення щодо розподілу коштів на 2018 р. ми передбачали ще рік тому. Промайнув рік, проблеми залишились без змін», ― наголосив Василь Бурлака.

Він повідомив, що разом з директорами деяких регіональних відділень Укрдержфонду ще у 2017 р. за ініціативою тодішньої голови Волинського відділення Укрдержфонду Марії Горошкіної запропонували «розроблені особисто нею зміни до постанови Кабінету міністрів України №1102 від 25 серпня 2004 р.» (Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам ― ред.).

«Звичайно запропоновані зміни до вищевказаної постанови не були взяті до уваги ні тогочасним керівництвом Укрдержфонду, ні керівництвом профільного міністерства, ні АФЗУ», ― зазначив Василь Бурлака.

За його словами, від цього постраждали фермери, кооперативи, а також ініціатор і розробник змін до постанови КМУ №1102 Марія Горошкіна.

Він запросив до діалогу усіх, хто причетний до розробки механізму розподілу коштів держпідтримки для фермерів та кооперативів.

Виконано за допомогою Disqus

+ 12° ... + 2°

Вітер

2.6м/с

Опади

0мм

Вологість

57%