Аграрний реєстр створять задля надання держпідтримки фермерам-одноосібникам

7 листопада 2018 293 0
Аграрний реєстр створять задля надання держпідтримки фермерам-одноосібникам

В Україні створять державний аграрний реєстр, який дасть змогу надавати державну підтримку фермерам-одноосібникам у рамках програм держпідтримки АПК. Про це повідомив керівник Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Мінагрополітики Юрій Апальков, передає Інтерфакс.

«Сьогодні готуються пропозиції щодо законопроекту, щоб в Україні з'явився державний аграрний реєстр. Сподіваємося, що ключове рішення з цього питання буде ухвалено ще цього року», ― сказав він.

За словами Юрія Апалькова, селяни-одноосібники сьогодні не можуть скористатися програмою держпідтримки фермерів, оскільки більшість із них не зареєстровані як підприємці. Впровадження аграрного реєстру дасть змогу вирішити цю проблему й ефективніше використовувати «фермерський мільярд».

Він додав, що Укрдержфонд до кінця року очікує понад 2 тис. заявок за програмою підтримки новостворених фермерських господарств. За його словами, наступного року фонд має намір сприяти співпраці фермерів і банків у частині кредитування с/г виробників із компенсацією за рахунок держпідтримки.

Виконано за допомогою Disqus