Власник СТО на Сумщині висадив сад для громади

11 листопада 2018 1222 0
Власник СТО Олександр Ситник закладує фруктовий сад для громади
Nedelya.infoВласник СТО Олександр Ситник закладує фруктовий сад для громади

Власник СТО разом із сином та його другом за власної ініціативи посадили молоді яблуні та груші на березі водойми у Глухові. Про це повідомляє Nedelya.info.

«От якось ми сиділи з сином Романом та його другом Сашком в альтанці, та й згадалося, як у моєму дитинстві тут був прекрасний сад. Я тутешній, виріс на березі Павлівки. Ми з хлопцями раз по раз бігали за яблуками до цього саду. Пам’ятаю, тут були ще й теплиці, скрізь порядок, краса, займалося цим зелене господарство. Потім його закрили, сад люди вирізали. Лишилося тільки два стародавніх дерева, які нагадують про минулі роки», — розповів власник СТО Олександр Ситник.

Закладку майбутнього саду глухівчани почали з боротьби зі сміттєзвалищем. Коли Олександр Ситник попросив іншого підприємця Володимира Гриба допомогти технікою, то отримав фронтальний погрузчик без слів. Вирівняли місце, загребли звалище.

Яблуні та груші придбали у Конотопі. Дерева таких елітних сортів, як «Чемпіон», «Голден делішес», «Флоріна», груші «Талгарська красуня», «Яблунівська», «Конференція» та інші обійшлися у 10 тис. грн. На прибуток ці гроші працювати не будуть, але сад дасть естетичну красу на березі озера та подарує задоволення людям. Олександр Ситник сподівається, що молодняк ні люди не пошкодять, ні кози не пообгризають.

Підприємець, до речі, задля затишку побудував неподалік свого СТО велику альтанку. З неї відкривається казковий вид на озеро, тож в ній часто відпочивають господарі та містяни.

Виконано за допомогою Disqus