Кількість робочих місць у сільському господарстві зросте до 1 млн

29 вересня 2015 70 0
Кількість робочих місць у сільському господарстві зросте до 1 млн
Latifundist.comКількість робочих місць у сільському господарстві зросте до 1 млн

Кабінет Міністрів України схвалив концепцію розвитку сільських територій, реалізація якої розрахована до 2025 р. Відповідне розпорядження КМУ №995-р від 23 вересня 2015 р. опубліковане на офіційному сайті Уряду.

«Концепція визначає основні пріоритети розвитку сільських територій та механізм підготовки аграрного та сільського секторів держави до функціонування в умовах зони вільної торгівлі з Європейським Союзом», — йдеться в документі.

Крім того, реалізація концепції дозволить перемістити фокус аграрної політики держави з підтримки аграрного сектора економіки на підтримку сільського розвитку — поліпшення якості життя та економічного благополуччя сільського населення.

Згідно з документом, планується збільшити чисельність сільського населення, знизити коефіцієнт його смертності до рівня міського, підвищити рівень оплати праці та збільшити кількість робочих місць в сільському господарстві до 1 млн осіб, а кількість зайнятого сільського населення — у 1,5 рази, підвищити до 15% частку доходу сільських домогосподарств від підприємницької діяльності, а частку органічних сертифікованих сільгоспугідь — до 7%.

Реалізація концепції здійснюватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, обсяг фінансування буде визначатися щорічно, зазначається на сайті.

«Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з НААН України і зацікавленими центральними органами виконавчої влади протягом місяця зобов'язані розробити і надати Кабміну план заходів щодо реалізації концепції», — зазначається у розпоряджені.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою