Помідори та огірки починають дешевшати ― огляд цін на овочі

20 листопада 2018 119 0
Овочі
Kurkul.comОвочі

Kurkul.com разом з FreshBot продовжують слідкувати за змінами цін на ринку овочів та фруктів.

Огірок

Починаючи з кінця серпня і до останнього тижня ціни на огірок тепличний і грунтовий в Україні росли впевнено і передумови до швидкого імпорту створювалися самими фермерами та гравцями ринку. Трохи менше тижня огірки турецького виробництва з’явились на ринку і опустили ціни ринку приблизно на 30-40%. Тренд на зниження триває. Залежно від регіону та мережі супермаркетів, фахівці Freshbot фіксували ціни. Вони варіювалися в діапазоні від 29 до 38 грн/кг, хоча зниження відбувалось неохоче. Але зростаюча пропозиція на ринку від імпортерів, яке було спровоковане високими цінами, збивало ціни до вищевказаних цифр.

Схема роботи турецьких виробників досить проста і ефективна — комісія з ринкової ціни, виправдовує себе вже не перший рік, що також дозволяє не триматися за ціну в разі перенасичення ринку. Тож ще більше здешевлення перед святами або акції від супермаркетів вже можна буде очікувати найближчим часом.

Помідор

Схожа ситуація з тепличними помідорами українського виробництва, ціну яких з листопада і до березня трохи корегує імпортна продукція. На прилавках супермаркетів вже почав з'являтися турецький томат, який у середньому дешевше українського на 10-15%, і тримається на позначці в 30-32 грн/кг. Імпортери томата в Україні не зустрічають особливого опору з боку вітчизняних виробників, так як другі не зможуть забезпечити навіть половини потреби ринку. Це і дає можливість гратися з цінами, в залежності від поведінки покупців.

Фахівці FreshBot стежитимуть за тим, як будуть змінюватися ціни на ринках в країні та за її межами.

Продовжуйте стежити за цінами з Kurkul.com та FreshBot.

Завантажити додаток можна за посиланнями: Appstore та Google Play.

Виконано за допомогою Disqus