Фахівці висловили думку щодо страхування фермерів від АЧС

21 листопада 2018 61 0
Свині
Kurkul.comСвині

Приватні страхові компанії в Україні готові страхувати українських фермерів та господарства від ризику захворювання на АЧС. Проте, вони погоджуються зі складністю питання з огляду на великі фінансові збитки від ураження вірусом. Про це повідомляє Unn.com.ua, з посилання на інформаційний запит до СК «Провідна».

«При даній інфекції — є 100% випадок загибелі, у тому числі вимушеного забою застрахованої тварини, в результаті інфекційного захворювання або інфекційного захворювання внаслідок епізоотії, якщо епізоотія офіційно встановлена розпорядженням уповноважених органів. Тому страхові компанії так категорично відносяться до покриття такої інфекції», — зазначили гравці страхового ринку.

Хоча в СК «Провідна» зауважили, що готові розглядати страхування такого ризику як АЧС за певних умов.

«Ми готові розглядати прийняття на страхування даного ризику, як самостійно так і в співстрахуванні, але все буде залежить від самого господарства та санітарних умов догляду за тваринами. Огляд у такому випадку обов’язковий», — пояснили у «Провідній».

Інші приватні страхові компанії заявили, що також не проти страхувати фермерів від АЧС. Вони також зазначили, що така послуга буде не з дешевих.

В Асоціації свинарів, схиляються до думки, що модель групового страхування від АЧС може бути оптимальною для України.

Виконано за допомогою Disqus