Реклама

Китай міг би інвестувати у виробництво української сільгосптехніки — Мірошниченко

22 листопада 2018 107 0
Україна і Китай
Vnews.agencyУкраїна і Китай

Через відсутність вітчизняної якісної сільгосптехніки Україна імпортує б/у техніку. Проте, це питання можна було б вирішити шляхом виготовлення в Україні с/г машин у кооперації зі світовими брендами, зокрема, китайськими. Про це розповів співголова китайської робочої підгрупи, народний депутат від «Самопомочі» Іван Мірошніченко, повідомляє AgroPolit.com.

«В Україні й досі немає ні нормального комбайна, ні сучасного трактора, це слід визнати. А потреба шалена: потрібно 10-20 тис. комбайнів на рік, щоби змінювати застарілий український автопарк», — підсумовує він.

Це дійсно стало причиною того, що в Україні такий високий імпорт і завезення б/у техніки. Статистика щодо імпорту свідчить, що мільярди доларів витрачаються щороку на імпорт с/г техніки.

«Загалом же зараз в Україні є агропроекти, де китайські компанії вже проводять аудити, шукають платформи, рахують бізнес-плани. Це проекти з переробки с/г продукції: кукурудзи, пшениці, виробництво борошна й крохмалю», — повідомляє Іван Мірошніченко.

Виконано за допомогою Disqus