Наприкінці тижня Україну чекають морози до мінус 15

27 листопада 2018 72 0
Наприкінці тижня Україну чекають морози до мінус 15
pixabay.com

На зміну опадам, в останні дні осені в Україну прийде суха морозна погода. До кінця тижня в окремих регіонах прогнозується зниження температури до мінус 15°С.

Синоптичною ситуацію на поточний тиждень поділився Владислав Білик, начальник відділу метеорологічних прогнозів Укргідрометцентру, пише SuperAgronom.com з посиланням на unn.com.ua.

Починаючи з 27 листопада з північного заходу на країну насуватиметься холодне повітря, що спричинить суттєве зниження температур.

«З 28 по 30 листопада ми будемо в полі підвищеного тиску, в антициклоні, очікується мінлива хмарність і без опадів по всій території України. І суттєве зниження температури», — повідомив Владислав Білик.

При цьому він уточнив, що найбільш прохолодна ніч буде з 29 на 30 листопада, коли майже на всій території України стовпчики термометрів опустяться до мінус 10-15°С, а на Півночі і в Карпатах — до мінус 17°С, на Півдні до мінус 5°С. Тим часом в денну пору прогнозується в середньому від мінус 3 до мінус 8°С, на Півдні — від плюс 2°С до мінус 3°С.

Виконано за допомогою Disqus