Інформація про власників земель стала відкритою

30 вересня 2015 66 0
Інформація про власників земель стала відкритою
Latifundist.comІнформація про власників земель стала відкритою

Громадяни України зможуть вільно переглядати, копіювати та роздруковувати інформацію про суб’єктів речових прав, занесених до Державного земельного кадастру.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, коментуючи схвалену Урядом постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оприлюднення відомостей про суб’єктів речових прав на земельні ділянки» на засіданні в середу, йдеться на сайті Уряду.

«Відповідною постановою Кабміну вносяться зміни до переліку адміністративних послуг та порядку їх надання Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру. Крім того, визначаються особи та ограни державної влади, органи місцевого самоврядування, які мають право на отримання інформації із Держземкадастру», — пояснив урядовець.

За словами Геннадія Зубка, на офіційному сайті Держгеокадастру будуть оприлюднені всі дані про суб’єктів речових прав, внесених до Державного земельного кадастру.

«Разом з тим, усіх власників земельних ділянок будуть повідомляти, хто питає інформацію про них. Це нормальна, цивілізована практика, це ще один крок до знищення корупції у країні», — зазначив Геннадій Зубко.

Також додав, що сьогоднішнє рішення Уряду фактично забезпечить дотримання законних прав та інтересів громадян на отримання інформації.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою