Аргентина і Харківщина розглянули можливість співпраці в аграрній сфері

1 жовтня 2015 38 0
Аргентина і Харківщина розглянули можливість співпраці в аграрній сфері
Volyntimes.com.uaАргентина і Харківщина розглянули можливість співпраці в аграрній сфері

Напрямок співпраці номер один між Україною і Аргентиною — це сільське господарство, повідомив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентини в Україні Лілою Ролдан Васкес де Муан, пише прес-служба Харківської облдержадміністрації.

«Ми з вами — аграрні країни, чий потенціал добре відомий у світі. У вас дуже хороші землі, в Аргентині — дуже хороші сільськогосподарські машини, а також технології, що застосовуються при обробці ґрунту сільгосптехнікою. Ваші фермери, сільгосппідприємства, виробники техніки знайомі з аргентинською сільськогосподарською технікою, і свого часу йшлося про співпрацю. Ми знаємо, що ваші науково-дослідні інститути у галузі аграрної науки також зацікавлені у співпраці з Аргентиною», — розповіла посол.

Вона також підкреслила, що Аргентина розглядає питання про можливу співпрацю з Харківською областю у сфері виробництва зерна. Крім того, посол запропонувала познайомити наших аграріїв з сучасними сільськогосподарськими технологіями, які були розроблені в її країні.

«Мені здається, було б цікаво запропонувати вам організувати групи ваших підприємців у сфері сільського господарства з метою ознайомлення з новітніми сільськогосподарськими технологіями нашої країни за допомогою візиту на кілька найбільших міжнародних ярмарків і виставок у галузі сільського господарства в Аргентині», — зазначила вона.

Також додала, що Аргентинська Республіка зацікавлена ​​у співпраці в області збору різних сільськогосподарських машин.

«Цілком можливо, мова може йти про сівалки, про спільну збірку тракторів і про виробництво запчастин. Під час продажу сільськогосподарської техніки аграрії повинні бути впевнені в її технічному обслуговуванні, постачанні запчастин. Нам здається, що це один з дуже цікавих моментів для можливої ​​співпраці», — пояснила Ліла Ролдан Васкес де Муан.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою