Поліція затримала фермера, який замовив убивство бізнес-партнера

5 грудня 2018 505 0
Поліція затримала фермера, який замовив убивство бізнес-партнера
ТСН

У Харкові правоохоронці затримали місцевого фермера, який замовив викрадення та вбивство свого бізнес-партнера. Підозрюваний хотів забрати собі активи приятеля. Про це повідомляє golos.ua.

За даними слідства, організатор вбивства і потенційна жертва товаришували і разом працювали в бізнесі. Затриманий часто співпрацював з фірмою потерпілого і знав, що той має гроші. Незважаючи на дружні стосунки, чоловіки часто сварилися через гроші і один з них вирішив прибрати партнера, щоб забрати собі його підприємство.

Для цього він підшукав убивцю, який повинен був викрасти фермера. У розмові підозрюваний пропонував виконавцю вбивства різні заходи тортур, щоб жертва переписала свої активи.

Підозрюваний обіцяв заплатити вбивці, як тільки бізнес перейде до нього. Лише для вирішення організаційних питань він виділив 30 тис. грн.

Поліція провела спецоперацію під час якої і затримали замовника убивства.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 146, ч. 3 ст. 27 ч. 1 ст. 15 п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України (організація викрадення людини, організація замаху на умисне вбивство на замовлення з корисливих мотивів).

Рішення суду затриманий чекатиме в слідчому ізоляторі.

Виконано за допомогою Disqus

+ 35° ... + 17°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

78%
Матеріали за темою