BASF розпочав виробництво фунгіциду Revysol®

5 грудня 2018 94 0
BASF розпочав виробництво фунгіциду Revysol®

BASF розпочав виробництво фунгіциду Revysol®. Це перший фунгіцид, який буде вироблятися на виробничих потужностях у Ганнібалі, США. Препарат з’явиться на світових ринках в 2019-2020 рр. після отримання реєстрації. А на ринок України він надійде у 2023-25 рр. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Ми задоволені успішним початком виробництва в Ганнібалі. Це важливий етап для того, щоб надати цей високоефективний фунгіцид нашим клієнтам», ― повідомив президент підрозділу Agricultural Solutions BASF Маркус Гельдт.

Компанія BASF подала заявку на реєстрацію Revysol® у 60 країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки для більш ніж 40 сільськогосподарських культур.

Запатентована формуляція була розроблена відповідно до високих нормативних стандартів, аби продемонструвати надзвичайно ефективну дію та селективність до широкого діапазону польових та спеціальних культур.

Аграрії отримають численні переваги від швидкої дії та довготривалого ефекту в контролі хвороб, що позначиться на покращеному управлінні господарством. Revysol® буде доступний в адаптованих формуляціях для аграріїв усього світу, що дозволить їм краще захищати свої культури за різноманітних умов.

Виконано за допомогою Disqus