Посів сої зі звуженим міжряддям дає значну прибавку врожайності — фермер

7 грудня 2018 1451 0
Посів сої зі звуженим міжряддям дає значну прибавку врожайності — фермер

Господарство «Україна-Агро-2С» цьогоріч провело експеримент, посіявши на своїх полях сою із міжряддям 35 см замість традиційних 60-70 см. Це сприяло кращому розвитку рослин, тож у результаті на експериментальних полях сою зібрали з урожайністю 4,1 т/га. Наступного року тут планують збільшити площі полів із висівом на 35-сантиметрове міжряддя.

Про це в рамках спільного проекту Kurkul.com та ПУМБ «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» розповів директор приватного підприємства «Україна-Агро-2С» Олег Скринчук із Хмельниччини.

«Нещодавно ми придбали сівалку точного висіву із міжряддям 35 см і почали сіяти сою зі звуженим міжряддям. Результат є, тому що рослина себе краще почуває, зав’язується багато бобів. Подивившись на врожайність цього року, плануємо переходити на цю технологію наступного року», — говорить Олег Скринчук.

Керівник господарства каже, що в «Україна-Агро-2С» повністю комплектують техніку, котра дозволить сіяти та обробляти посіви за новою технологію. Також фермер додає, що наступного року хоче спробувати посів ріпаку з міжряддям 35 см.

Виконано за допомогою Disqus