Ціни на картоплю побили рекорд

18 грудня 2018 5759 0
Ціни на картоплю побили рекорд

Експортери продовжують закупівлю української картоплі, що сприяє її подорожчанню. Так, наразі ціни на якісну картоплю стали максимальними для другої половини грудня. Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Сьогодні українські виробники вже відвантажують картоплю високої якості по 4,5-6 грн/кг ($0,16-0,22 /кг) залежно від регіону та інших умов угоди. Таким чином, тільки з початку поточного року картопля в Україні подорожчала в середньому на 35%.

Окрім підвищеного попиту з боку компаній з Молдови та Азербайджану, позитивний ціновий тренд також проводить активізацію темпів продажу на внутрішньому ринку, оскільки оптові компанії та роздрібні мережі почали формувати товарні запаси на період новорічних свят.

В результаті, вже сьогодні картоплі обходяться оптовим покупцям в середньому на 40% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року.

Однак, як відзначають галузеві експерти, навіть в таких умовах ряд фермерів продовжує відмовлятися від активних продажів у очікуванні подальшого зростання цін.

Виконано за допомогою Disqus