Кабмін продовжив заборону на ввезення до України російських ЗЗР

393
0
Кабмін продовжив заборону на ввезення до України російських ЗЗР

Кабмін продовжив до 31 грудня 2019 р. дію постанов, які обмежують імпорт російських товарів до України та встановлюють митні ставки для продукції, що раніше доставлялася з Росії без мита. Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що Кабінет Міністрів продовжив дію двох постанов, розроблених 30 грудня 2015 р. Міністерством економічного розвитку. Вони обмежують імпорт та встановлюють митні ставки на деякі товари з РФ. Митні ставки встановлені на продукцію, яку до 2015 р. ввозили без мита. Поточний термін дії рішень — до 31 грудня 2019 р., після чого, дію постанов можуть знову подовжити.

Серед заборонених товарів — продукція хімічної промисловості для сільського господарства (гербіциди, фугніциди, інсектициди, родентициди), хлористий калій та залізничне обладнання (локомотиви, вагони і шляхове обладнання).

В уряді зазначають, що ці заходи застосували, щоб протидіяти торговим обмеженням імпорту та транзиту українських товарів з боку Росії.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus