Мінагропрод залучає громадськість до реформування

2 жовтня 2015 52 0
 Мінагропрод залучає громадськість до реформування
Тvc.ru Мінагропрод залучає громадськість до реформування

У рамках реалізації принципу прозорості роботи Міністерство аграрної політики та продовольства України активно залучає до співпраці громадськість. Яскравим прикладом є співпраця з ГО Agro.ReformsUA.

Про це сказав міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час брифінгу «Працювати над реформами повинні всі — і уряд, і парламент, і громадяни»: результати 6 місяців роботи ГО Agro.ReformsUA», пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Дерегуляція проти корупції» — один із найбільш знакових проектів громадської організації. У рамках проекту вперше було проведено обговорення зарегульованості галузі на регіональному рівні з представниками малого та середнього підприємництва, фермерами, на основі яких після ґрунтовного аналізу будуть розроблені відповідні зміни до законодавства», — зазначив посадовець.

За його словами, однією із найбільш успішних реформ аграрної галузі є її дерегуляція. Лише за рахунок пакету з дерегуляції галузі створено умови для економії суб’єктами ринку до 5 млрд грн.

«Робота продовжується і всі напрацювання громадськості щодо дерегуляції будуть розглянуті та враховані», — додав він.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою