В ЄС жимолость визнали продуктом харчування

165
0
Ягоди жимолості
Ягоди жимолості

Розпорядженням Європейської Комісії жимолость внесли до офіційного переліку продуктів харчування в ЄС. Про це пише польський портал sadyogrody.pl.

Це довгоочікувана подія для виробників жимолості в Польщі, оскільки сезон-2018 був для них нелегким. Через проблеми зі збутом, багато фермерів зменшили площі своїх плантацій або ж викорчовували їх.

Як повідомила Анна Литвин, один із польських виробників жимолості, через те, що свіжу ягоду було проблематично реалізувати, великі виробники, які мали засоби та знали технологію, почали її заморожувати, сподіваючись таким чином хоч якось вирішити проблему.

«Відсутність стабільного ринку жимолості — це дуже велика проблема. На мою думку, якщо вартість ягоди буде на рівні, прийнятному для переробних підприємств, виробництво в країні буде розвиватися. До прикладу, зараз жимолость стала цікавою в таких країнах, як Японія та Канада, які закуповують ягоди високої якості для переробки», — зазначила Анна Литвин.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus