Ціни на часник зросли на 60% але відстають від польських

9 січня 2019 319 0
Фасований часник
Kurkul.comФасований часник

Починаючи з вересня і по сьогоднішній день ціна на кг якісного часнику зросла на 60%, а її рівномірне зростання говорить про те, що правильно побудована система збуту у основних учасників ринку. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з Freshbot.info

Вплив ЗМІ на ціни всередині країни дуже великий, а піддаючись паніці виробники та інші гравці або зливають товар, боячись не продати, або тримають не продаючи, тим самим стимулюють штучний дефіцит, який перетворюється потім в надлишкові пропозиції.

Часник — це приклад того, як затишшя у ЗМІ стимулювало правильний розвиток цього ринку. За період з вересня місяця до сьогодні вартість кілограма часнику рівномірно зростала і збільшилась більш ніж на 60%.

Читати за темою: Шкідники часнику

Супермаркети, які є основним збутом для виробників, починаючи з сезону збирання і до сьогодні, активно продають український часник, трохи розбавляючи його імпортним, але вже через кілька місяців запасів українського часнику не стане і імпортери будуть диктувати ціни.

На даний момент пересічному українцеві в супермаркеті, в залежності від регіону, потрібно викласти від 45 до 52 грн/кг, в той час як в сусідній Польщі ціни на 50-60% вищі. Експорт українського часнику здається все більш привабливим, адже українські виробники вже отримують міжнародні сертифікати і системно вибудовують бізнес.

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot

freshbot.info

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus

+ 22° ... + 17°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

71%