Держава передбачила фінансову підтримку виробникам аквакультури

17 січня 2019 408 0
Держава передбачила фінансову підтримку виробникам аквакультури
fly-fishing.com.ua

Для виробників аквакультури у 2019 році передбачена фінансова підтримка з державного та обласного бюджетів Львівської області. Про це у межах наради з виробниками продукції аквакультури Львівщини за участю департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, управління державного агентства рибного господарства у Львівській області повідомила начальник відділу рослинництва і тваринництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Світлана Долинська, пише прес-служба ЛОДА.

«Для виробників аквакультури у 2019 році передбачена фінансова підтримка, яка сприятиме залученню у виробництво сучасних технологій вирощування, розведенню високопродуктивного рибопосадкового матеріалу, збільшенню валового виробництва риби та забезпечення населення області  прісноводною рибною продукцією», – розповіла Світлана Долинська.

За її словами, з державного бюджету підтримка надається через механізм відшкодування відсотків за залученими у виробництво кредитами по програмі підтримки галузі тваринництва. В обласному бюджеті передбачено фінансування згідно Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016–2020 роки шляхом часткового відшкодування вартості придбання племінного рибопосадкового матеріалу риб для відтворення і зариблення водойм, відшкодування відсотків за  залученими у виробництво кредитами, надання пільгових кредитів на реалізацію бізнес-проектів.

В області  виробництвом прісноводної риби займається 27 підприємств та 42 фізичні особи, якими використовується 5,3 тис. га  водних об’єктів. Виробництво прісноводної риби в області становить 817 т.

Тому, пріоритетне значення у рибництві надається нарощуванню валового виробництва продукції із застосуванням переважно інтенсивних та промислових технологій, що суттєво вплине на збільшення виробництва товарної продукції та її асортимент.

Виконано за допомогою Disqus