Держпродспоживслужба нагадала фермерам про необхідність інвентаризації худоби

22 січня 2019 1375 0
Держпродспоживслужба нагадала фермерам про необхідність інвентаризації худоби

Держпродспоживслужба нагадала, що суб’єкти господарювання, які утримують та розводять ВРХ, овець та кіз зобов’язані щороку здійснювати інвентаризацію поголів’я тварин у господарстві в розрізі статево-вікових і виробничих груп відповідно до наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України. Про це повідомила прес-служба відомства.

Вчасна інвентаризація поголів’я дасть можливість власнику тварин:

  • забезпечити вчасне проведення лікувально-профілактичних заходів;
  • захистити інтереси у випадках виникнення юридично-спірних питань, що стосуються власних тварин;
  • звірити дані щодо наявних тварин для отримання державних дотаційних коштів та уникнення розбіжностей у даних, що надає господарство і які підтверджуються даними Єдиного державного реєстру тварин.

Для уникнення непорозумінь під час проведення на підприємстві заходів державного ветеринарного контролю Держпродспоживслужба рекомендує звернутися до державної установи ветеринарної медицини, під контролем якої перебуває господарство в області, для проведення інвентаризації поголів’я згідно з даними Єдиного державного реєстру тварин.

Для отримання роз’яснень можна звертатися до державної установи ветеринарної медицини або до структурного підрозділу Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в області, адресу та контактний телефон якого можна знайти за посиланням.

Виконано за допомогою Disqus