ОТГ провела інвентаризацію земель за 3 місяці

12 березня 2019 89 0
ОТГ провела інвентаризацію земель за 3 місяці

Потіївська ОТГ, що на Житомирщині долучилася до безкоштовної програми інвентаризації с/г земель. Як повідомив голова ОТГ Володимир Майструк, стартував цей проект завдяки співпраці зі спілкою Центр розвитку земельних правовідносин, приблизно, місяці 3 назад і вже завершився. Про це йдеться у матеріалі на AgroPolit.com.

Завдяки цій програмі Потіївська ОТГ отримала можливість додатково залучити до бюджету громади близько 820 тис. грн. 

Як повідомив голова ОТГ Володимир Майструк, в базі була відсутня інформація про 166 сільськогосподарських ділянок. При укладанні договорів оренди (середня нормативна оцінка по громаді — 41 тис. грн) враховуючи 12% від НГО, громада може додатково залучити до бюджету кошти, отримані від оренди «знайдених» земель.

Володимир Майструк підрахував у скільки б обійшлося проведення інвентаризації без участі у проекті.

«Якщо своїми силами, то до 300 тис. грн прийшлося б викинути. Я раніше цікавився цим питанням, щоб нам зробити повну інвентаризацію всіх земель, то десь було від 260 до 300 тис. для того, щоб зробити цю роботу. Програма інвентаризації с/г земель допомогла залучити до бюджету ОТГ майже мільйон грн», — зазначив голова ОТГ.

За його словами, зараз в ОТГ вирішують питання, пов’язані з оформленням документів для того, щоб провести аукціон на ці земельні ділянки.

Виконано за допомогою Disqus