НААН порахувала кількість племінних кіз в Україні

891
0
НААН порахувала кількість племінних кіз в Україні

Загальне племінне поголів’я кіз в Україні становить близько 2 тис. голів. Племінна база молочних кіз в Україні зосереджена у семи племінних репродукторах і представлена трьома породами — зааненською, альпійською та англо-нубійською. Про це повідомляє прес-служба НААН.

У господарствах поголів’я кіз в основному молочного та комбінованого напрямів продуктивності з середньодобовим надоєм 3,5 л. Річне виробництво козиного молока коливається в межах 220-235 тис. т.

Найпопулярніша серед козівників — зааненська порода, яку використовують для підвищення молочної продуктивності місцевих безпородних кіз. Поголів'я цієї породи в Україні сформовано з поголів’я кіз певних генотипів, завезених із європейських країн. В результаті обміну племінним матеріалом між господарствами популяція тварин має покращені ознаки екстер'єру та рівень продуктивності порівняно з вихідними формами

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus