Реклама

Бізон-Тех став офіційним дилером Precision Planting в Україні

1 лютого 2019 260 0
Бізон-Тех став офіційним дилером Precision Planting в Україні
bigag.com

Компанія «Бізон-Тех», яка входить до складу BKW Group, наприкінці 2018 р. стала офіційним дилером компанії Precision Planting, котра розробляє обладнання для сівалок точного висіву.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Traktorist.ua повідомив керівник проекту «Точне землеробство» компанії «Бізон-Тех» Дмитро Граца.

Precision Planting — це бренд, під яким розробляють рішення для сільського господарства. Він з'явився більш ніж 20 років тому у США. Нещодавно компанія Precision Planting увійшла до структури AGCO Corporation.

«Бізон-Тех» вирішив звернути увагу на обладнання Precision Planting і додати його до свого портфоліо, бо сучасна модель ведення сільського господарства як бізнесу обумовлює, що неможливо отримати максимальну вигоду, використовуючи максимально лише якусь одну ланку. Щоб отримувати максимальний ефект, потрібна й техніка, і технології, і насіння, і ЗЗР, і добрива», — зазначив Дмитро Граца.

Бізон-Тех пропонує весь спектр обладнання Precision Planting. До його портфоліо входить:

  • висівний апарат vSet,
  • електропривід vDrive,
  • рішення для індивідуального керування глибиною DeltaForce,
  • насіннєпровід SpeedTube.

Також є рішення для внесення рідких добрив FurrowJet, технології автоматичного керування глибини заробки, сенсор SmartFirmer, розчисник CleanSweep.

Обладнання Precision Planting — універсальне, тому його можна застосувати і для механічних, і для пневматичних сівалок. Є лише монтажні комплекти, які роблять це обладнання специфічним для певної конкретної марки та моделі. Майже все портфоліо виробника можна поставити на сівалки американських виробників, наприклад, AGCO, John Deere, Case IH, Kinze, Great Plains. Висіваючі апарати європейських компаній можуть відрізнятися конструкцією, тому не для всіх моделей доступний повний перелік обладнання.

За словами Дмитра Граца, переобладнання сівалок відбувається на базі у замовника. Увесь процес із налаштуванням, калібруванням і тестами займає десь три-чотири дні. Налаштування Precision Planting робиться на початку сезону. Потім потрібно буде лише змінювати дисплей під іншу культуру.

«Ми лише нещодавно стали дилерами Precision Planting, але в нас є великі наміри, щодо масштабів впровадження Precision Planting. У наших планах ознайомити максимальну кількість аграріїв із цими дійсно ефективними рішеннями. Будемо знайомити клієнтів з обладнанням на Днях Поля, а потім продемонструємо ефективність на власному досвіді», — підкреслив Дмитро Граца.

Виконано за допомогою Disqus