У законопроекті з дерегуляції враховано громадську думку

6 жовтня 2015 106 0
У законопроекті з дерегуляції враховано громадську думку
Latifundist.comУ законопроекті з дерегуляції враховано громадську думку

Під час обговорень законопроекту № 2558а від 31.08.2015 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі», які тривали протягом першої половини 2015 р., було проаналізовано 110 дозвільних та інших обов’язкових процедур в агропромисловому комплексі.

Про це сказав міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За його словами, законопроект було розроблено після публічних обговорень на сайті Мінагропроду. У рамках розробки Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015-2020 р. на сайті Мінагропроду був розміщений перелік усіх дозвільних процедур в АПК для громадського обговорення.

«Були отримані позиції громадських організацій, представників бізнесу, експертів та державних органів. Проаналізовано статистику видачі дозвільних документів та офіційні позиції та аргументації центральних органів державного управління щодо необхідності скасування чи залишення в дії окремих обов’язкових процедур», — розповів посадовець.

Читати по темі: «Скасують 22 дозвільні процедури у АПК»

Він зазначив, що у результаті 72 процедури були визначені такими, що не варто скасовувати чи обмежувати їх дію, 16 – такими, що врегульовуються іншими законами та законопроектами. Таким чином, у законопроекті запропоновано скасувати та обмежити дію 22 дозвільних процедур та вимог щодо здійснення господарської діяльності. Також обмежити повноваження окремих державних органів щодо здійснення функцій державного контролю.

«Указані процедури містять значну корупційну складову. Саме тому ми очікуємо належного рівня підтримки даного законопроекту у Верховній Раді України», — наголосив Олексій Павленко.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою