Системи зрошення потрібно зібрати під одним управлінням — Павленко

7 жовтня 2015 75 0
Системи зрошення потрібно зібрати під одним управлінням — Павленко
Кurkul.comСистеми зрошення потрібно зібрати під одним управлінням — Павленко

Потрібно розробити закон, щоб усі системи зрошення зібрати під одним управлінням, про це сказав в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна» міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

За його словами, за проектом щодо залучення інвестицій у системи зрошення на півдні країни, зі Світовим банком, у міністерстві створена робоча група.

«Ми запросили експертів, які займалися цим проектом в інших країнах. Зараз вони розробляють технічний проект і будуть пропонувати свої рішення. Потрібно у першу чергу розробити закон, щоб всі системи зрошення зібрати під одним управлінням. Яка зараз проблема? Станції перекачування води у нас у держвласності, регіональні станції перекачування води — це комунальна власність, а далі все — приватна власність. Потрібно створити одну структуру, яка б контролювала це все, визначала єдиний тариф, єдине управління, і під яку інвестори були б готові виділяти гроші. Під що їх зараз виділяти? У депутатів є різні позиції. Але принципова позиція міністерства та Світового банку — має бути єдина структура з єдиним менеджментом. Нам все одно, під ким вона буде. Усі державні підпиємства повинні синхронізуватися в єдину систему управління. Потім можна говорити вже про інвестиції у рамках $2 млрд. Зараз системи зрошення зношені на 82%», — сказав посадовець.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою