Без ідеальної структури грунту не отримати рекордних врожаїв — думка

7 лютого 2019 233 0
Ніл Кінсі, власник Kinsey Agricultural Services, Inc
Ніл Кінсі, власник Kinsey Agricultural Services, Inc

Без ідеальної структури грунту не можливо отримати рекордних врожаїв. Визначає врожай структура, а не кілограми речовин на гектар. Таку думку висловив власник Kinsey Agricultural Services, Inc Ніл Кінсі під час семінару «Врожай починається з ґрунту», передає Kurkul.com.

«Половину об‘єму мають складати вода та повітря в рівному співвідношенні Але цю структуру можна виробити лише правильно сформувавши мінеральну частину грунту, тобто створивши баланс основних елементів», — зазначив він.

Ідеальний склад грунту

За його словами, нагодувати грунт і нагодувати рослину — різні речі. Нагодувати грунт дорожче і складніше, ніж один врожай на полі. Але це довгострокова інвестиція і стійкого результату не досягнути, якщо не годувати грунт.

«Не давайте показнику рН визначати чи треба вносити кальцій чи ні. Так само не орієнтуйтесь на вміст елементів в грунті у кілограмах на гектар. Важливий відсоток ефективної форми елементу від ємності грунту. Наприклад, потрібно не менше 2% активних форм калію від ємності грунту. Але його може бути менше, хоча аналіз грунту покаже високий рівень калію в кілограмах на гектар», — наголошує Ніл Кінсі.

Він додав, що варто орієнтуватися не по книжках, а по полю.

«Якщо книжка пише одне, а на полі ви бачите інше —  орієнтуйтесь на те, що бачите. Довіряйте очам і досвіду, а не книжкам», — радить Ніл Кінсі.

Виконано за допомогою Disqus