На Львівщині запрацює перший в Україні центр навчання фермерів

450
0
На Львівщині запрацює перший в Україні центр навчання фермерів
biz.censor.net.ua

На Львівщині презентують перший в Україні центр навчання фермерів. Підготовка відбуватиметься за участі Центру зайнятості та Міжнародної фінансової корпорації. Про розповів голова асоціації роботодавців Львівщини Зеновій Бермес, передає galinfo.com.ua.

«Скоро ми презентуватимемо проект, який передбачає створення першого в Україні центру з навчання фермерів. Ми здружилися з Міжнародною фінансовою корпорацією, структурою Світового банку. І у нас вийде такий ланцюг: Центр зайнятості має гроші для безкоштовного навчання безробітних. Дуже хотілося б навчати учасників АТО. Люди проходитимуть 4-місячний курс навчання, а по завершенню отримають кредит», — зазначив Зеновій Бермес.

Кредит видаватимуть не грошима, а насінням та всіма необхідними матеріалами для ведення фермерського господарства.

«Ми сприятимемо, щоб вони отримали виходи на збут своєї продукції: як на експорт, так і для вітчизняних підприємств. Подібного в Україні не робив ніхто», — додав очільник асоціації роботодавців Львівщини.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus